Firma AUTO CHARA POMOC DROGOWA TRANSPORT SPECJALNY działa już od ponad 20 lat. Dzięki naszej profesjonalności zdobyliśmy zaufanie naszych klientów, a także uznanie na rynku. Świadczymy usługi dla jednostek procesowych R P: Policja, Straż Miejska, Prokuratura. Urzędy Skarbowe, Izba Celna Sądy, ITD.

Do potrzeb zleceniodawców podchodzimy indywidualnie i fachowo. Otwarcie na potrzeby klienta, fachowość i wysoka jakość usług sprawiły, że nasza marka cieszy się zaufaniem i uznaniem pośród zleceniodawców.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem słuążcym do transportu wszelkiego rodzaju pojazdów. Posiadamy autolawety wyposażone w FDS oraz hydrauliczne platformy spuszczane.Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy ukończyli wiele kursów z zakresu metod oraz sposobów bezpiecznego holowania i transportowania pojazdów.

Jesteśmy do dyspozycji przez 24 h na dobę, przez wszystkie dni w roku. Wszystkie świadczone przez nas usługi objęte są odpowiednim ubezpieczeniem, także ubezpieczenie mienia osób trzecich – parking depozytowy.

Firma AUTO CHARA i wszystkie pojazdy firmowe objęte są specjalistycznym ubezpieczeniem kontraktowym i deliktowym oraz ubezpieczeniem OC i AC. Firma jest w stanie zabezpieczyć i usunąć wszystkie niebezpieczne i trudne sytuacje na drodze we własnym zakresie wykorzystując sprzęt specjalistyczny, oraz usunąć przeszkody w celu kontynuowania jazdy. Na swoje usługi wystawiamy faktury VAT.

Możemy pochwalić się także dobrymi referencjami oraz certyfikatami potwierdzającymi profesjonalizm firmy. Od wielu lat współpracujemy z blogiem motoryzacyjnym i świadczymy usługi dla firm Assistance.

Oferujemy holowanie, auto pomoc drogowa, przewóz kontenerów, transport maszyn a także transport wózków widłowych. Zapraszamy do kontaktu z nami!

  • Ponad 30 lat doświadczenia
  • Krótki czas przyjazdu 30 minut lub mniej
  • Uczciwe konkurencyjne ceny - zero ukrytych opłat
  • Miła i profesjonalna obsługa
  • Dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Masz do nas pytania?

Wypełnij formularz!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych - Polityka prywatności. Administratorem danych osobowych jest AUTO-CHARA POMOC DROGOWA TRANSPORT SPECJALNY MARIAN CHARA ,ul. Grzybowa 31,61-472 Poznań